Манчестър Юнайтед и Нотингам играят при резултат 1:2 в мач от третия

...

НА ЖИВО: Ман Юнайтед - Нотингам 1:2, Ериксен намали

Манчестър Юнайтед и Нотингам играят при резултат  1:2  в мач от третия кръг на Висшата лига.

Манчестър Юнайтед не стартира дуела по добър метод, като още във втората минута Тайво Авониуи бе изведен в предни позиции и надигра Рафаел Варан, с цел да се окаже самичък против вратаря и въпреки да се забави в началото, съумя да прокара топката около Андре Онана - 1:0 за Нотингам Форест.

Истински потрес претърпяха " алените дяволи ", откакто от директен свободен удар единствено две минути по-късно Морган Гибс-Уайт достави превъзходен пас към Вили Боли, който забоде топката с глава в мрежата, без да остави никакви шансове на стража на Манчестър Юнайтед - 2:0 за Нотингам Форест.

В 16-а минута Бруно Фернандеш опита удар от отдалеченост, който бе отразен от Мат Търнър, само че секунди по-късно Маркъс Рашфорд показва чудесна индивиална техника, след което откри на прелестна позиция Кристиан Ериксен, който приключи елегантно във вратата на гостите - 1:2.

Ман Юн - Нотингам

Ман Юн: Онана, Уан-Бисака, Варан, Мартинес, Дало, Каземиро, Ериксен, Антони, Фернандеш, Рашфорд, Марсиал

Нотингам: Търнър, Боли, Уоръл, МакКена, Орие, Аина, Йейтс, Данило, Гибс-Уайт, Джонсън, Аиуоний